Soutěž

                   

                                                    soutěž.jpg

Nabízíte kvalitní služby?

Potřebujete zpropagovat Váš e-shop?

Tak čtěte dále!

Využijte rozšířených služeb portálu oversito.cz  a budete zařazeni do slosování v soutěži o promo kampaň vytvořenou na míru Vašemu e-shopu v hodnotě 150 000, 100 000 a 50 000 Kč!

Kampaň je připravována spolu s odborníky na e-marketing a propagaci, takže její záběr bude široký a přinese Vám určitě mnoho nových spokojených zákazníků.

Výherce získá možnost propagace ve formě bannerů, reklamních odkazů, PR článků na facebooku, (kde máme více než 120 000 fanoušků) a kvalitních zpětných odkazů, které budou umístěny po dobu 1 - 6 měsíců na velice zajímavých a navštěvovaných portálech, jako například oversito.cz, Hyperslevy, Hyperzboží a další servery společnosti Hypermedia, a.s.  (dle domluvy), apod.

 

Pro další vylosované je připravena řada věcných cen:tablety, chytré telefony nebo velice užitečné a oblíbené flashky.

Pro účast v této zajímavé soutěži stačí Váš e-shop zaregistrovat na portále bezpečného nakupování oversito.cz na dobu jednoho roku. Cena registrace v  tomto žebříčku e-shopů je 50 Kč/měsíc bez DPH.

Společnostem, které již využívají rozšířených služeb portálu oversito.cz, se v případě  účasti v soutěži a zaplacení registračního poplatku prodlouží doba registrace o 12 měsíců.

Za tuto velice příjemnou sumu zaregistrovaný získává možnost vkládat si do popisu svého e-shopu (nebo firmy) své vlastní propagační akce a ještě lépe tak oslovit nové zákazníky. Dále balíček obsahuje, umístění Vašeho e-shopu na titulní stranu po dobu 14 dnů, barevně zvýrazněné tlačítko pro vstup přímo do e-shopu a hlavně možnost si editovat nebo upravovat veškeré potřebné údaje z pohodlí své kanceláře.

To vše jen za 50 Kč měsíčně!

Dejte svému podnikání nový impuls!

 


Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
Pomocí tohoto pole najdete vhodné prodejce produktu, který hledáte