O projektu

Proč vznikl projekt Oversito.cz?

Jelikož v dnešní době je objem obchodu v online prostředí téměř srovnatelný s obchodem v kamenných obchodech, je vysoká pravděpodobnost, že dříve nebo později každý z nás narazí na nepoctivé obchodníky.

Bohužel to je realita.  Legislativa zatím nemá ten správný mechanizmus na odstranění tohoto nešvaru z online businessu a podle připravované novely obchodního zákoníku se toho v nejbližší době pravděpodobně mnoho nezmění. Podvodných firem i napálených lidí přibývá, a proto se mezi vás, prostřednictvím těchto stránek, snažíme šířit co nejvíce užitečných informací.

Co je Oversito.cz?

Oversito.cz je projekt, který se snaží udělat interntové nákupy bezpečnější. Umožňuje uživatelům hodnotit online obchody podle různých kritérií, ale také na základě spokojenosti s celkovým prodejním procesem. Na webu najdete prodejce v mnoha kategoriích seřazené v žebříčku dle dosaženého hodnocení. Můžete pak jednoduše zvážit, který prodejce vám poskytne nejlepší služby, jež si každý za svoje peníze zaslouží.

Vy, zákazníci, nyní máte možnost hodnotit online obchody na základě svých zkušeností, můžete přidávat recenze a poté vyhledávat ty "nejlepší" podle kritéria, které Vás nejvíce zajímá. Oversito.cz Vám dává prostor ukládat si své oblíbené prodejce, se kterými byste rádi obchodovali i v budoucnu.

Na oversito.cz najdete přehled obchodníků, na které byste si měli dávat pozor a to v sekci "Pozor na ně!" V sekci "Užitečné informace" vám dáváme rady a doporučení, které by se vám mohli hodit. Můžete si u nás také stáhnout vzory dokumentů a smluv. V případě nouze se můžete obrátit na poradnu, kterou zajišťuje náš partner sdružení spotřebitel.net.

Co je pro nás důležité?

Jste to vy! Jeden z aspektů, který prosazujeme a přikládáme mu velký význam, je hlas lidu. S vaší pomocí sbíráme data a vytváříme ucelený systém bezpečného nakupování. Chceme Vám pomoci zorientovat se v této „džungli“ internetového obchodování.

O co nám jde?

Jde nám tedy o to, vytvořit místo, kde vy, uživatelé, získáte veškeré informace týkající se online obchodování. Chceme, abyste nakupovali bez obav a abyste měli snazší nákupní rozhodování. Snažíme se také hledat podvodné praktiky při internetovém nakupování a předávat tyto informace vám.

Zařaďte se také mezi lidi, kteří využívají služeb v prostředí internetu bez obav. Jde především o to rozhodnout se správně!

tým oversito.cz


Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
Pomocí tohoto pole najdete vhodné prodejce produktu, který hledáte