Jak vyhledávat


Vítáme Vás na webových stránkách, kde si můžete ověřit online prodejce zboží a služeb. Zde je pro Vás návod, jak efektivně vyhledávat:

 
1. Hledání podle kategorií

V hlavním menu vlevo najdete veškeré kategorie a podkategorie, které portál oversito.cz obsahuje, pokud chcete zjistit, jaký prodejce například elektroniky je ten „nejlepší“, stačí kliknout na e-shopy a poté elektronika. Zde se zobrazí seznam firem, které prodávají elektroniku a jsou seřazené dle dosaženého hodnocení. Prodejce na 1. místě tedy získal nejvyšší hodnocení.

Zajímá Vás, u kterého prodejce dostanete objednané zboží rychle? Pak si seřaďte prodejce podle kritéria: „doba doručení objednávky“ a zjistíte, s čí dobou doručení jsou zákazníci spokojeni nejvíce.

Stejně funguje řazení i podle ostatních kritérií, která vás zajímají.


2. Hledání podle konkrétního produktu

Sháníte konkrétní produkt nebo službu? Napište do vyhledávacího pole (uprostřed nahoře) zboží, které sháníte, například „parfém“. Oversito.cz pro Vás najde vhodné prodejce a ještě je seřadí podle hodnocení zákazníků.

Pokud nenajdete prodejce pro Váš konkrétní produkt, zadejte do vyhledávání slovo jemu nadřazené. Uvádíme příklad: Nenašli jste slovo: „paralen“ napište: „léky“. Pokud ani v tomto případě nebudete úspěšní, zkuste vyhledat vhodného prodejce pomocí kategorií v levém menu.


3. Ověření prodejce

Znáte jméno online prodejce a chcete si jen ověřit jeho rating a recenze? Potom do vyhledávacího pole napište jeho název a pak už jen zkontrolujte, co Vás zajímá.


Přejeme mnoho spokojených nákupů.

Tým oversito.cz


Fultextové vyhledávání
* Povinné pole
Pomocí tohoto pole najdete vhodné prodejce produktu, který hledáte